Apie mane

Kaip viskas prasidėjo?

Prisipažinsiu, iš tiesų esu baigusi odontologijos krypties studijas. Vis dėlto, mane visada labiau traukė verslas. Prieš 7-erius metus pradėjau vystyti savo prekinį ženklą „Berrylights”. Tai buvo mano pirmasis kūdikis ir iššūkis.

Tuomet neturėjau jokios socialinių medijų patirties ir supratimo, kaip tai pritaikyti verslui ir pardavimams skatinti. Teko daug ko išmokti, klysti, taisytis, išbandyti galybę skirtingų strategijų.

2022-aisiais, užauginusi savo „Berrylights”, šį verslą pardaviau. Supratau, kad savo ateitį noriu sieti su veikla, kuri nepririštų manęs prie konkrečios vietos. Norėjau judėjimo laisvės ir galimybės dirbti iš bet kurios pasaulio vietos.

Dabar sėkmingai vystau savo asmeninį brendą kaip socialinių tinklų specialistė ir turinio kūrėja. Konsultuoju verslus ir įvairių sričių specialistus, kurie nori pasitelkti socialinių tinklų rinkodarą. Taip pat teikiu Reels filmavimo ir montavimo paslaugas, mentoriauju, vedu mokymus ir administruoju socialinių tinklus.

Įdomūs faktai

Nors socialiniai tinklai yra mano darbas, mėgstu juose pasidalinti ir tuo, kuo gyvenu. Tai mano šeima, hobiai, kelionės, vertybės, kuriomis vadovaujuosi. Dalinuosi keliais faktais apie save, o jei norite pažinti mane geriau, kviečiu draugauti socialiniuose tinkluose!

Ką sako klientai?

Daugiau atsiliepimų rasite mano Instagram paskyroje.

Šiandien mano kolegė labai pagyrė įkeliamus video! Sakė labai wow ir profesionaliai viskas pateikta! Aną savaitę salono savininkė irgi labai pagyrė! Ačiū Tau, Giedre!

Rūta @depiliaciju_namai

Ačiū, Giedre, už konsultaciją! Buvo labai daug naudingos informacijos, šiltas ir nuoširdus bendravimas, daug patarimų! Wow! Didžiausios sėkmes Jums!

@dovile_ada

Labai fainai ir efektyviai praleidom laiką filmuojant reels. Superinė motyvacija išjudinti save prieš kamerą ir siekti naujų tikslų, tad ačiū!

Agnė @diva_studija.lt

Giedre, nuoširdžiai dėkoju už kelionę per socialinių tinklų pasaulį, kuris, tikiu ir jaučiu, tau yra lengvai perprantamas, žaidimų bei eksperimentų laukas. Tavo profesionalumas ir požiūris nulemia žmonių įtraukimą, estetinį išpildymą, labiausiai – nuoseklumą.

Giedrė @vaikai_ir_pinigai

Esu labai patenkinta reelsais, jei turėsit naujų idėjų naujiems reelsams – lauksiu.

Aristida @odontologearistida

Super informatyvūs kursai. 👋🏻🤗 Jau šiandien pirmą reels sukūriau ir paleidau, dar trūksta tobulumo, bet į priekį. 🤍 Ačiū!

@inetakundrotaite

Ačiū, Giedre, už puikią ir labai naudingą konsultaciją 👍. Viskas aiškiai, konkrečiai, su pavyzdžiais, patarimais. Super!

Nerijus @nerijus_dzingelevicius

Giedre, labai ačiū už puikias įžvalgas ir nuorodas. Atkrito 20 klausimų iškart! Dabar žinom ką dar turim kryptingai pasidaryti iki fotosesijos.

Vilma iš @himacs_lt

Bet aš dar kartą noriu pasakyti: nu kokie gražūs įrašai – iš mano beveik nieko, padarot WOW!

Indrė @maziaulaiptu
Pirkinių krepšelis