Paslaugos

Reels-mini-kursas-giedrejanu

Instagram konsultacija

Tai 1.5-2 val. trukmės konsultacija, kurios metu dirbame ties tokiais klausimais kaip turinio strategija, planavimas, komunikacija, Reels kūrimas ir montavimas, Story strategija, pardavimai ir pan.

Reels filmavimas gyvai

Tai pusė ar visos dienos susitikimas, kurio metu sukuriame nuo 5 iki 12 Reels video jūsų profiliui. Gaunate jau pilnai sumontuotus ir paruoštus video kelti į soc.tinklus.

giedrejanu-reels-mokymai -filmavimas
instagram-mentoryste-giedrejanu

Instagram mentorystė

Tai ilgesnio laikotarpio bendradarbiavimas, kurio metu turime 4 arba 6 teminius susitikimus. Mentorystės programa sudaroma pagal jūsų individualius poreikius.

Kitos Reels paslaugos

Norite Reels turinio savo produktams, tačiau neturite laiko ar įgūdžių filmavimui? O gal patys nufilmavote video turinį, tačiau norite, kad jis būtų tinkamai sumontuotas?

socialiniu-tinklu-specialiste-giedrejanu
reels-mokymai-imonems-giedrejanu

Reels mokymai įmonėms

Norite savo komandą ar įmonės ambasadorių išmokyti Reels kūrimo subtilybių? Tuomet šie 4 ar 8 valandų mokymai skirti būtent jums. Programa sudaroma individualiai pagal įmonės poreikius.

Reels mini kursas

Norite patys kurti Reels, tačiau net neįsivaizduojate nuo ko pradėti? Trūksta techninių žinių nuo ko pradėti? Tuomet šis Reels Mini Kursas yra būtent tai, ko jums reikia. Viskas išsamiai nuo idėjos iki strategijos.

reels-kurimas-giedre-januseviciene
instagram-mentoryste-giedrejanu

Socialinių tinklų administravimas

Norite strategiškai vystyti savo Instagram paskyrą ir kurti naudingą bei aktualų turinį, bet neturite tam pakankamai žinių ar laiko? Patikėkite tai man ir mano komandai!

Kursas CANVA VADOVAS

Giedrejanu-Instagram-konsultacija
Pirkinių krepšelis